KRÁSA A ZDRAVIE PRISTANE KAŽDÉMU

KEĎ DIAMANTOVÉ ZBRÚSENIE POKOŽKY POMÁHA

| 0 comments

diamant1 Mikrodermabrázia v súčasnej dobe patrí medzi najpopulárnejšie ošetrenia. Ide o hĺbkový peeling kože, ktorý odstráni vrchnú vrstvu Vašej kože a odhalia sa úplne nové bunky. Mirkodermabrázia je určená nielen na peeling tváre, ale aj tela, kde zvyčajne riešime problém strií alebo jaziev. 

Vďaka odstráneniu vrchnej vrstvy pokožky (odumierajúce bunky tvoria ochrannú bariéru pred vonkajšími škodlivinami a patogénmi) dôjde impulz do pokožky, ktorá oveľa rýchlejšie začne produkovať nové kožné bunky v najhlbšej vrstve našej kože. Tento proces zároveň podporuje aj tvorbu kolagénu, ktorý robí našu pokožku krásne pružnú a bez vrások.

Zmysel mikrodermabrázie spočíva v tom, že dodáte svojej pokožke sviežosť a odľahčenie. Už po prvom ošetrení je pokožka rozžiarenejšia a pôsobí mladšie a zdravšie.

Aké výsledky môžete očakávať?

  • bráni vzniku jemných liniekdiamant3
  • redukuje výskyt rozšírených pórov, jaziev a pigmentačných škvŕn
  • žiarivejší, zdravší a mladistvejší vzhľad
  • dodáva pleti energiu
  • vyživuje pleť z vnútra prostredníctvom zvýšenej mikrocirkulácie

Mikrodermabrázia je vhodná primárne pre mastné, zmiešané a normálne typy pleti. Suchý typ pleti je veľmi jemný a tenký, a z tohto dôvodu odporúčame najprv dodať pleti potrebnú regeneráciu.

Ošetrenie neodporúčame absolvovať pri aktívnom akné. Nakoľko sa zápal roznesie po tvári a zrazu budete mať viac zápalových ložísk a vyrážok ako pred ošetrením. Na liečbu akné preto odporúčame individuálny liečebný program. :)

Viac informácií o ošetrení nájdete aj na našom webe: http://www.dermacenter.sk/?a=diamantova-dermabrazia-2&w=g

alebo si pozrite video z ošetrenia: https://www.youtube.com/watch?v=CpfcdBZIdI0

 

Leave a Reply