KRÁSA A ZDRAVIE PRISTANE KAŽDÉMU

Iba JEDEN zákrok vyrieši VAŠE NEDOSTATKY

| 0 comments

DSC_0220Chcete navrátiť hustotu svojim vlasom alebo chcete výrazne omladenie? Vyskúšali ste už mnoho estetických aplikácií alebo zákrokov ale žiaden z nich Vám neposkytol výsledok, po akom túžite alebo ste aplikáciu museli stále opakovať? Už nie sú potrebné opakované a dlhodobé liečebné techniky, ktoré Vás stoja veľa peňazí a Váš čas. DERMACENTER Vám prináša svetovú NOVINKU v estetickej medicíne, prístroj RIGENERA. Bunková terapia je revolučná a inovatívna technológia v estetickej medicíne, ktorú môžeme v skutočnosti považovať za alternatívu plastických operácií. Výhodou ošetrenia je fakt, že je aplikované len JEDENKRÁT a nie je potrebné  ho opakovať. V prípade potreby je ošetrenie možné opakovať až po roku od poslednej aplikácie. 

Koniec plastík? Ošetrenie RIGENERA sľubuje prirodzené a rýchle omladenie!

Prístroj Rigenera je zariadenie špeciálne navrhnuté a vyrobené pre klinické aplikácie regeneračných postupov s využitím autológnych mikrograftov získaných od pacienta. Pomocou Rigenera je počas zákroku  pacient darca a zároveň aj príjemca kalibrovaných mikroštepov. Tento jednostupňový postup výrazne obohacuje počet kmeňových buniek v mieste zákroku, kde je potrebné pokožku regenerovať.

Čo môžete očakávať po zákrokuDSC_0154

  •  obnovenie pružnosti pleti
  • zjemnenie hlbokých vrások
  • odstránenie mimických vrások, prevenciu tvorby vrások
  • jednotnosť farby pleti
  • obnovenie prirodzených procesov regenerácie tkanív
  • obnovu tvorby kolagénu
  • zjemnenie jaziev po akné

Vypadávajú Vám vlasy a Vy to neviete zastaviť? 

Nadmerná strata vlasov postihuje mužov aj ženy v rôznom veku. Napriek tomu, že vypadávanie vlasov je bežnou a prirodzenou súčasťou vlasového cyklu, nadmerné vypadávanie vlasov, spôsobené rôznymi vnútornými ako aj vonkajšími faktormi, môže byť spoločensky neželaným javom, ktorý môže negatívne vplývať na sebavedomie človeka a celkový spoločenský spôsob jeho života.

Ako prebieha zákrok RIGENERA- kmeňové bunky na rast vlasov 

Z oblasti, ktorá nie je postihnutá androgénnym vypadavaním vlasov sa vyberie malá vzorka tkaniva, ktorá obsahuje rigenera-3vlasové folikuly. Extrahované tkanivo musí byť spracované v sterilnom prostredí a odstreďovaním v prístroji RIGENERA dosiahneme oddelenie potenciálnych regeneračných buniek, ktoré sú neskôr transplantované do oblasti kde chceme obnoviť a posilniť rast vlasov.

Čo je potrebné vedieť pred zákrokom

Pacient musí mať zdravú pokožku bez akýchkoľvek infekčných alebo zápalových procesov. Pre správne využitie tejto liečby je nutné, aby bol pacient v dobrej fyzickej kondícii a bez stresu. V deň zákroku nie je potrebná žiadna príprava. Zákrok  trvá menej ako hodinu, nie je potrebná hospitalizácia či celková anestézia. Po zákroku môžete ihneď pokračovať v bežných aktivitách. 

DSC_0061TIP OD TÍMU DERMACENTER

Viac ako 5000 vyliečených a spokojných pacientov touto inovatívnou medicínou s kmeňovými bunkami. Ošetrenie prístrojom RIGENERA nemá žiadne vedľajšie účinky ani žiadne riziko alergie, keďže sú účinné kmeňové bunky získané z vlastných tkanív. TÁTO TECHNIKA JE BEZPEČNÁ, RÝCHLA A VÝSLEDOK JE TRVALÝ.

Leave a Reply