KRÁSA A ZDRAVIE PRISTANE KAŽDÉMU

O NÁS

Zverte krásu a zdravie svojej pleti do rúk skúseného tímu DERMACENTER! Dermatokozmetické centrum DERMACENTER je tu pre každého, kto hľadá špičkové služby spájajúce luxusné kozmetické produkty MASSADA, najmodernejšie prístrojové vybavenie a spoluprácu špecializovaného lekára s profesionálnym tímom kozmetičiek.

Prinášame Vám riešenia pre boj proti vráskam, akné, pigmentovým škvrnám, cievnym léziám, obezite a celulitíde pomocou prístrojových ošetrení. Ponúkame Vám ošetrenia IPL, prístrojové neinvazívne odbúravanie tuku, podtlakovú rádiofrekvenciu, akustické vlny, prístrojovú endermológiu, diamantovú mikrodermabraziu, biostimulačný laser a mnohé ďalšie profesionálne zariadenia. V DERMACENTER Vám zároveň prinášame špeciálne tvárové a telové ošetrenia pre ženy i mužov, masáže lávovými kameňmi, ajurvédskej masáže, vyrovnávanie čakier a ďalšie procedúry, ktoré prispievajú k príjemnej relaxácii a k zlepšenie celkového zdravotného stavu.

Vďaka vysokej odbornosti a profesionalite našej doktorky Mudr. Soni Švickej, PhD., MUDr. Veroniky Ďurčanskej a MUDr. Zuzany Hrabovskej Vám v DERMACENTER prinášame estetickú dermatológiu s tými najkvalitnejšími výplňovými implantátmi kyseliny hyalurónovej a botulotoxín na európskom trhu. DERMACENTER je zárukou kvality a presnosti aplikácií ošetrení prostredníctvom CO2 lasera na korekciu vrások, jazvičiek a akné a odstraňovanie kožných výrastkov bez spôsobenia jazvičiek a ďalších ošetrení pomocou, ktorých doprajete svojej pleti vynikajúce výsledky.

Doprajte si aj Vy profesionálny pohľad na Vašu krásu.

Tešíme sa, že môžeme plniť Vaše sny.

Leave a Reply