KRÁSA A ZDRAVIE PRISTANE KAŽDÉMU

POWER SHAPE- to správne riešenie na boj proti celulitíde a prebytočnému tuku

| 0 comments


girls stomach measuring with tape twice isolated close upVianoce už skončili a jeden z darčekov, z ktorého sa
veľmi nepotešíme sú prebytočné kilá . Čo by to boli za sviatky bez vynikajúceho jedla, sladučkých koláčov a prejedania sa. Po Novom roku sú ľudia plní novoročných predsavzatí a majú pevnú vôľu schudnúť a cítiť sa tak lepšie a preto začnú športovať a taktiež zmenia svoj jedálniček. Zdravá strava a pohyb sú veľmi dôležité a určite by sme nemali zabúdať tieto aktivity vykonávať. Na jednej strane to znie veľmi jednoducho, ale ak si má človek nájsť popri náročnej práci a domácich povinnosti miesto na to, aby si trošku zacvičil tak je to častokrát obrovský problém. Čas je v dnešnej dobe vzácny a preto vám v DERMACENTER ponúkame riešenie ako ušetriť čas a jednoducho sa zbaviť prebytočného tuku a získať krásnu jemnejšiu pokožku bez celulitídy. 

Prečítajte si o novinke a najmodernejšom prístroji na svetovom trhu, ktorý slúži na odstránenie prebytočného tuku a elimonovania celutitídy.

O prístroji POWER SHAPE

Powershape predstavuje zjednotený systém ošetrenia celulitídy a tvarovania tela 3 v 1 s použitím rádiofrekvencie, laseru a vákuového systému. Tento prístroj obsahuje laserové diódy nízkej frekvencie, ktoré vysiela špeciálne svetelné vlnenie zacielené na tukové bunky. Dodáva laserovú energiu hlboko do tukovej vrstvy, podstatne redukuje veľkosť tukových buniek a zlepšuje kontúry tela.

ZDRAVOTNÁ sestra JANKA o prístroji Power shape

powershape2Powershape je skutočne veľmi účinný prístroj, ktorý rozpúšťa tuk v hlbších vrstvách, účinne vyhladzuje pokožku, čím bojujte proti celutitíde. Taktiež má mnoho priaznivých účinkov na organizmus, pretože podporuje metabolizmus a zlepšuje krvný obeh. Ošetrenie je veľmi príjemne a bezbolestné. Dĺžka procedúry trvá v závislosti od ošetrovanej oblasti približne 45 minút až jednu hodinu. Je veľmi dôležité dodržiavať pitný režim (2 -3 l denne), pretože voda odplavuje všetky toxíny z tela.

Naša prvá spokojná zákazníčka Erika (28)

Po tehotenstve som veľmi pribrala hlavne v oblasti stehien a zadku. Hľadala som vhodný spôsob odbúrania tuku ale pre nedostatok času som sa nedokázala venovať športu. Upravila som si svoje stravovacie návyky a začala som navštevovať Vaše centrum. Už po treťom ošetrení som videla hladšiu, jemnejšiu pokožku a úbytok v obvode zadku a stehien. Ošetrenie určite odporúčam všetkým, ktorí nemajú až toľko času na posilku ale trápi ich neforemná postava z množstvom tuku :) 

TIP OD TÍMU DERMACENTER

V DEMRACENTER Vám odporúčame viaceré kombinované kúry s kozmetikou MASSADA pre vyššiu, ale hlavne rýchlejšiu efektivitu. Medzi jednotlivými ošetreniami je taktiež potrebné používať aj profesionálne kozmetické prípravky z ponuky pre domácu liečbu z rady kozmetiky MASSADA, podľa stavu celulitídy a typu prebytočného tuku. 

Leave a Reply