KRÁSA A ZDRAVIE PRISTANE KAŽDÉMU

Predvianočný STRES zažeňte ošetreniami s BIO kozmetikou MASSADA

| 0 comments


panika-vianoce-bolest-hlavy-stres-stromcek-640x473Ani ste sa nenazdali a ďalší rok prebehol, ani neviete ako? Máte pocit, že každú chvíľu naháňate len vianočné darčeky? Nepôsobí na vás predvianočné obdobie dobre, ničí vás koncoročný zhon v práci? Ak sa vo vás práve v tomto období ozýva pocit samoty, prepadá vás panika a smútok alebo vás doslova ničí okolitý zhon, máme pre vás zopár rád ako krásnou vôňou čistej prírody tento stres dokážeme v DERMACENTER zahnať.

Krásna tvár bez viditeľného stresu- Pearls and botox

Aj v tomto uponáhľanom vianočnom období by sme nemali zabúdať na správnu starostlivosť o pleť. Správna výživa hrá pri udržiavaní zdravej pokožky dôležitú úlohu. Ponúkame vám jednoduché a rýchle riešenie, vďaka ktorému bude vaša pokožka rozžiarená, svieža ale hlavne zdravá. Perly a Botoxová línia poskytuje pokožke jas a hydratáciu, downloadktorú potrebuje. Na druhej strane, obsahuje neuveriteľné množstvo vitamínov a proteínov, ktoré slúžia ako antioxidanty a zbavujú pokožku toxínov, ktorých je v dnešnom svete skutočne veľa. Samozrejme, nesmieme zabúdať ani na dôležitú zložku tejto procedúry jogurt laktózu, ktorá vďaka svojím probiotickým kultúram odstraňuje odumreté bunky z pokožky a dodáva jej podpornú flóru pre ochrannú funkciu. Skúste si predstaviť, že ste v krásnej prírode kde fúka jemný, čistý vzduch a vy sa cítite sviežo a znovuzrodene. Presne takýto pocit krásy a relaxu budete mať po tomto zázračnom ošetrení, Pearl a botox, kde bude vaša pokožka vypnutá, jemná, svieža ale v prvom rade zdravá.

Pohladenie zmyslov- Ošetrenie s orchideou

orchideaToto unikátne ošetrenie s esenciou z orchideí, ktoré vám svojou jemnou vôňou podmaní zmysly a svojími účinkami vráti životnú energiu, si určite zamilujete. V DERMACENTRE vám ponúkame túto procedúru, ktorá vám priblíži zvláštny svet mäkkých parfumov a polodrahokamov na zlepšenie fyzickej, duševnej a emocionálnej kondície a rovnako aj duševnú a emocionálnu stránku ľudskej mysle cez textúru parfumov z Bali mora. Pocítiť na svojej koži Zelený nefrit a Ružový kremeň v kombinácii s pevnosťou Červeného jaspisu a Bieleho kryštálu Vám prinesie maximálny pôžitok z ich energetického potenciálu. Tento rituál je zvlášť vhodný pre ľudí, ktorí si chcú vychutnať jeho zmyslové vlastnosti, aktivovať bunkovú regeneráciu pokožky a remineralizovať svoje telo, pričom dosiahnu pocit rovnováhy a pohody v celom tele aj mysli.

Aké sú blahodírne účinky tohto ošetrenia:

  • relaxačné a upokojujúce vlastnosti,
  • obnovenie energie a hydratácie suchej, drsnej, šupinatej a citlivej pokožky
  • rozjasnenie pokožky, upokojenie podráždenej pokožky a zanechávanie pokožky jemnej a hebkej
  • zlepšuje fyzického, duševného a emocionálneho zdravia.

 

TIP OD TÍMU DERMACENTER

Zaslúžený relax po nakupovaní Vianočných DARČEKOV. Zrelaxujte s kozmetickými ošetreniami z rady prírodnej španielskej kozmetiky MASSADA. Nechajte sa pred Štedrým dňom rozmaznávať aj Vy. 

 

Leave a Reply