KRÁSA A ZDRAVIE PRISTANE KAŽDÉMU

TERMÁLNA RÁDIOFREKVENCIA – cesta k prirodzenej kráse

| 0 comments

termalna radiofrekvenciaTúžite po krásnej a vypnutej pokožke, ale vyskúšali ste už čokoľvek na svete a výsledkom ste nikdy neboli spokojní? Jediné možné riešenie, o ktorom si myslíte, že by vám pomohlo je plastická operácia? Treba si však uvedomiť, že plastická operácia je operácia ako každá iná a tá prináša možné rizika a komplikácie. V DERMACENTER vám ponúkame vyskúšať najmodernejšiu technológiu v omladzovaní a tým je termálna rádiofrekvencia. Táto jedinečná procedúra predstavuje cestu k prirodzenej kráse bez skalpela, niekoľkohodinovej operácii a bez rekonvalescencie. Výsledok je okamžitý a pleť je viditeľne napnutá bez viditeľných vrások. 

Prečítajte si o tejto jedinečnej procedúre viac v našom článku a nezabúdajte, že vek je iba číslo, ale to ako vyzeráte a ako sa cítite je najdôležitejšie.

Aký je priebeh ošetrenia

Zákrok je bezbolestný, ambulantný a bez potrebnej rekonvalescencie. Zároveň však nie je nijako poškodená vrchná časť kože, takže pacient môže prakticky ihneď pokračovať v normálnom profesijnom, rodinnom a spoločenskom živote.

Čím je táto procedúra taká jedinečná a unikátna

Táto liečba využíva unikátnu rádiofrekvenciu v krátkych intervaloch, ktorá bezpečne zohrieva hlbšie, vnútorné vrstvy pokožky. Taktiež stimuluje kolagén, ktorý sa stiahne a zosilnie ako i rast nového kolagénu, pokožka získava mladistvý vzhľad a znovu obnovuje svoju pevnosť a pružnosť.

Pre koho je ošetrenie určené

Toto ošetrenie je určené pre ľudí, ktorí tužia po spevnení pokožky, zlepšení textúry a pružnosti tváre a samozrejme i redukcii vrások. Taktiež sa táto metóda používa pri liečbe ochabnutej pokožky stehien, nôh, brucha a rúk. Je to záchranou pre ženy po tehotenstve, pretože termálna rádiofrekvencia redukuje a spevňuje uvoľnenú pokožku.

Aký výsledok dosiahnete touto jedinečnou metódou

Výsledok je okamžitý, elastickosť kože je dlhodobá. Zvýšená tepelná energie stimuluje a aktivuje bunky produkujúce kolagén, nové vlákna sa tvoria už štyri týždne po ošetrení až do obdobia 4 až 6 mesiacov po aplikácii. Pokožka v okolí očí dolných a horných viečok je vyhladená a mimické vrásky sú zjemnené. Taktiež spevňuje pokožku krku. Termálna rádiofrekvencia dodáva pokožke nádych mladšieho vzhľadu a viditeľný efekt.

 termálna radiofrekvencia TIP OD TÍMU DERMACENTER

Vďaka termálnej rádiofrekvenci počas zákroku dosiahneme výsledok, pre ktorý bola predtým potrebná niekoľko hodinová plastická operácia a dlhé mesiace zotavovania. Odozva pacientov je obrovská: všetci, ktorí zažili účinok termálnej rádiofrekvencie, sú nadšení z výsledkov a tí, ktorí o tejto procedúre počuli, ju chcú okamžite vyskúšať na sebe. A čo vy?

V DERMACENTER vám tento mesiac ponúkame poukážku, ktorá obsahuje termálnu rádiofrekvenciu s 50% zľavou a k tomu získate luxusné ošetrenie španielskou prírodnou kozmetikou MASSADA- Neluhm Treatment ako darček. Obdarujte týmto darčekom seba alebo svojich blízkych. 

Leave a Reply